Home / Tools / Nox Cleaner – Temizleyici

Nox Cleaner – Temizleyici

Nox Cleaner – Temizleyici
  • Güncellendi
  • Versiyon 3.6.0
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Developer Nox Ltd
  • Sürüm Tools
  • Google Play
Rate this post
  • Oylar: 35
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 15.97% 15.97%

Ekran Görüntüleri

Rate this post

Nox Cleaner, Android telefonlar için Akıllı Önbellek Temizleyici ve Etkili Hız Arttırıcıdır.Çöp temizliği, hafıza ve oyun hızlandırma, CPU soğutma, uygulama ve fotoğraf yönetimi gibi fonksiyonları vardır. Cihazınızın performansını optimize edebilir. Nox Cleaner çöp temizle, telefonun optimizesi ve cihazınızı hızlandırmak için iyi bir seçimdir!

NOX CLEANER'IN ÖZELLIKLERI:

🔥Çöp Temizleme: Çöpleri temizleyin ve depolamayı optimize edin
👿Gerçek zamanlı virüs temizleme: Cihazınızı gizlilik tehditlerinden korumak için ücretsiz antivirüs servisi
🚀Bellek Hızlandırma: Belleği boşaltın ve cihazın RAM'ini hızlandırın
❄️CPU Soğutma: İşlemciyi hızlı bir şekilde soğutmak için cihazı optimize edin
🎲Oyun Hızlandırması: Tüm oyunları tek bir tıklamayla hızlandırın ve oyunu yavaşlamadan oynayın
🔋Batarya Tasarrufu: Güç tasarrufu sağlamak için çalışan uygulamaları kapatın
🔐Uygulama Kilidi: Özel verilerinizi güvende tutar ve gizliliğinizin sızmasını önler

NOX CLEANER'IN AYRICALIKLARI:

🔥Çöp Temizlemesi
Telefonu yavaşlatan çöpleri etkili bir şekilde temizleyin. Güçlü analiz motorumuzla; yalnızca spam, uygulamalar, indirmeler, tarayıcı geçmişi, pano içeriği gibi içerikleri temizleyerek daha fazla depolama alanı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Line, WhatsApp vb.

👿Gerçek Zamanlı Virüs Öldürme
Nox Cleaner, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, tehlikeli virüsler veya çevrimiçi Truva Atları içeren cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan veya adware'den koruyabilir! Telefonunuzu, gizliliği tehdit eden tüm virüslere karşı korumak için sadece bir düğmeye dokunun!

🚀Bellek Hızlandırma
Telefon hafızasının aşırı kullanımı, telefonun yavaşlamasına neden olabilir. Telefonunuzda yeterli depolama alanı veya ek bir hafıza kartı bulunmadığında, tek bir tıklama ile bellek hafızasının kullanım oranını düşürerek telefonu hızlı ve pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Nox Cleaner, telefon önbelleğini temizler. Kullanımı hızlandırmak ve Android kullanıcı deneyimini daha da konforlu hale getirmek için belleği boşaltmaya yardımcı olur.

🔐Uygulama Kilidi Uzmanı
App Locker özelliği, kullanıcılara Facebook, Telefon Hattı ve hatta Aramalar, Mesajlar ve Mesajlar'a istenmeyen erişimden maksimum güvenlik sağlar. Parmak izi, desen ve parola ile uygulamaları kolayca ve hızlıca kilitleyin!

❄️CPU Soğutma Uzmanı
Nox Cleaner, mobil cihazınızdaki algılama sistemini CPU sıcaklığını akıllıca tespit etmek için optimize eden bir uygulamadır. CPU soğutma fonksiyonu, cep telefonunuzun CPU sıcaklığını etkin bir şekilde izler ve ayarlar. Böylece Android cihazınız kullanım sırasında sıcaklık ve ısınma sorununu önleyebilir.

🎲Oyun Hızlandırması Uzmanı
Oyun hızlandırması, kullanıcıların oyunu tek tıklamayla hızlandırmalarına yardımcı olur. Oyun hızlandırma, oyun deneyimini arttırır ve iyileştirir.

📷Fotoğraf Yönetimi Uzmanı
Nox Cleaner, albümleri analiz edebilir ve kullanıcıların silinmek üzere benzer fotoğrafları görebileceği farklı albümlerde kategorilere ayırabilir.

NOX CLEANER TALIMATLARI:
▶ Nox Cleaner, verilerinizi gizlilik ve çerez politikalarına göre koruyacak ve bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacaktır.
▶ Parmak izi kilitleme modu, yalnızca Android 6.0 veya üstünü çalıştıran cihazlar ve parmak izi sensörü desteği ile çalışır.
▶ Erişilebilirlik Hizmeti: Erişilebilirlikten derinlemesine temiz bir hizmet sunmasını talep ediyoruz ve iznin herhangi bir gizlilik bilginizi okumak veya ayarlarınızı değiştirmek için kullanılmayacağına söz veriyoruz.

Bizim uygulamamızı beğendiyseniz, lütfen beş yıldızlı bir puan verin!

Facebook hayran sayfası: www.facebook.com/NoxCleaner
Posta adresi: noxcleaner@noxgroup.com

App performance improved for a better user experience
Nox Cleaner – Temizleyici
İndir Nox Cleaner – Temizleyici 

No Yorumlar

'daki yorumlar

Yorumlar