Home / Strategy / Last Fortress: Underground

Last Fortress: Underground

Last Fortress: Underground
Rate this post
  • Oylar: 30
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 13.19% 13.19%

Ekran Görüntüleri

Rate this post

Hayatta kalanların en büyük topluluğu olan Sığınak düştü.
Bir zamanlar kıyamet sonrası için bir umut ışığıyken, şimdi diğerleri ile aynı kaderi paylaşıyor. Kaosun ortasında, hayatta kalan küçük bir grup çorak vahşi doğaya kaçmayı başardı.
Bu hayatta kalanların Komutanı sensin. Son sığınağınızı tamamen yok eden zombi sürüsünden kaçarken yerden fırlayan garip bir binayla karşılaştınız. Sarf malzemeniz az ve çok az seçenek kaldı, bu binaya sığınmaya karar vermek zorundasınız. Böylece bu zombi istilasına uğramış dünyada hayatta kalma kampanyanız başlıyor.

【BAĞAĞINIZI YAPIN VE ÖZELLEŞTİRİN】
Uydu Bağlantı Noktası, Güç Jeneratörleri, Görev Kontrolü vb. gibi sayısız olanakla sığınağınızı genişletin. Sığınağın düzenini istediğiniz gibi tasarlayın!
Kahramanlar ve hayatta kalanlar
Her kahraman ve hayatta kalan, kıyamette hayatta kalmalarına yardımcı olan özel yaşam becerilerine sahiptir. Şeflerden, doktorlardan ve mühendislerden bilim adamlarına, madencilere ve askerlere kadar, becerilerini etkili bir şekilde kullanmak size kalmış!

【Takım kompozisyonu ve işbirliği】
Her biri kendi benzersiz kişiliğine ve yeteneklerine sahip farklı bir kahraman ekibi oluşturun. En zor durumların bile üstesinden gelmenize yardımcı olacak favori takım kombinasyonunuzu geliştirin.


【VAHŞİ DOĞADA MACERA】
Sığınağın dışına çıkın ve çorak arazilerdeki değerli kaynakları toplayın.
İleri operasyon üsleri ve kaynak noktaları olarak hareket etmek için kamplar kurun. Ama dikkatli ol! Zombiler her an saldırabilir!

【ARKADAŞLARINIZLA İTTİFAKLAR KURUN】
Tek başına savaşmak zordur, öyleyse neden arkadaşların yanında savaşmıyorsun? Bir İttifak'a katılın veya bir İttifak oluşturun ve bu sinir bozucu zombileri müttefiklerle yok edin! Birbirinizin inşaatlarını ve teknoloji araştırmalarını hızlandırarak müttefiklere yardım edin.
Her iki şekilde de herkese faydalı durumu! İlerleyin Komutan ve maceranıza başlayın!

Alliance optimized
1. Updated UI for the Growth Mission page.
2. The Alliance growth missions will be refreshed more often. Commanders of R4 or above could spend Diamonds to refresh the growth missions.
3. Adjusted the growth mission EXP and Alliance level EXP to help your Alliance grow faster.
4. Adjusted the buffs for Alliance upgrades.

Adjustment to the season
- Increased the difficulty of the garrisoned units in Lv. 3-6 neutral cities in S1.
Last Fortress: Underground
İndir Last Fortress: Underground 

No Yorumlar

'daki yorumlar

Yorumlar